Pregled upita
Nemate više artikala u listi
Hrvatski
EUR €
16 drugih proizvoda u istoj kategoriji:
Ova gorivna ćelija može se rastaviti, pa se mogu proučavati njezini sastavni dijelovi.
Motor s propelerom na postolju, opremljen sigurnosnim utičnicama.
Velika solarna ćelija, 100 x 100 mm, montirana u čvrsto kućište s prozirnim akrilnim poklopcem i sigurnosnim utičnicama Ø 4 mm.
punjač vanjski sa lampom
USB baterija od 10.000mAh i snažna LED lampa, kompaktna, vodootporna (IP67) i prenosiva
Može se puniti i sa solarnim punjačem
Vanjski uređaji koji se spaja na parni stroj i pokreće ih.
Kit model automobila uključuje dijelove za izvođenje eksperimenata proizvodnje vodika putem elektrolize, gdje proces omogućava solarna ćelija.
Instrument se koristi za mjerenje globalnog zračenja.
Opremljen je zaslonom za čitanje, a podaci se mogu prenijeti u zapisivač podataka putem dvije sigurnosne utičnice od 4 mm na prednjoj ploči.
Područja mjerenja je 0-1999 W/m2.
Demonstracijska dizalica topline za nastavne svrhe.
Vodik se kombinira s kisikom iz zraka u mikro gorivim ćelijama. Ćelija proizvodi električnu struju koja može pokretati isporučeni propeler.
Komplet Obnovljiva energija pruža potpuno razumijevanje načina na koji tehnologija gorivih ćelija komunicira s obnovljivim izvorima energije kako bi se stvorila potpuno održiva električna mreža.
Pregledani proizvodi
Spektiv 20x-60x80 ima snažan optički raspon s visokom definicijom slike.
- uključen stolni stativ, adapter za mobitele, adapter za fotoaparat (T2 prsten dodatna opcija), zaštitna torba
Morate se prijaviti ili kreirati račun
Spremite proizvode na svoju listu želja kako biste ih kasnije kupili ili podijelili s prijateljima.
Proizvodi dodani u listu želju
Koristimo kolačiće kako bi Vam pružili bolje korisničko iskustvo. U skladu s novim smjernicama privatnosti, moramo Vas upitati za pristanak prilikom korištenja kolačića.